Formalizada Servicios

Servei per a l’atenció, la gestió i el suport socioemocional en l’àmbit local

Expediente: X2025004502

Servei per a l’atenció, la gestió i el suport socioemocional en l’àmbit local de Maçanet de la Selva, en el marc de les accions vinculades a l’execució del Pla Educatiu d’Entorn (PEE) i als programes socioeducatius per a la promoció del benestar d’infants, joves i els seu entorn familiar

115.158
Presupuesto base
115.158
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Maçanet de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
28 ene 2026, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ene 2026
Anuncio de Pliegos 28 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 ene 2026
Anuncio de Formalización 28 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva

En la misma provincia (Girona)