Formalizada Servicios

SERVEI PER A LA REDACCIÓ DEL PROJECTE BÀSIC, EXECUTIU I DIRECCIÓ D’OBRA DE LES OBRES DE PEATONALITZACIÓ DEL C/ MIRAMAR EN EL TRAM COMPRÈS ENTRE L’AV. S’AGARÓ I EL PASSEIG MARÍTIM

Expediente: GENE2025000914 (X2025000930)

Redacció del projecte bàsic, executiu i direcció d'obra de peatonalització del carrer miramar en el tram comprès entre l’av. s’agaró i el passeig marítim

42.673
Presupuesto base
42.673
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Castell-Platja d'Aro, Girona (Cataluña)
Publicación
20 ago 2025, 10:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 ago 2025
Anuncio de Pliegos 20 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 ago 2025
Anuncio de Formalización 20 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro

En la misma provincia (Girona)