En evaluacion Servicios

Servei per a la realització d'activitats complementàries específiques de l'Educació Secundària Obligatòria, adreçades a l'alumnat amb necessitats educatives específiques derivades de la inadaptació al medi escolar, en unitats d'escolarització compartida (UEC).

Expediente: 2026/7817

Servei per a la realització d'activitats complementàries específiques de l'Educació Secundària Obligatòria, adreçades a l'alumnat amb necessitats educatives específiques derivades de la inadaptació al medi escolar, en unitats d'escolarització compartida (UEC).

99.300
Presupuesto base
99.300
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Calonge i Sant Antoni, Girona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 16:22

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Calonge i Sant Antoni

En la misma provincia (Girona)