Abierta Sin plazo publicado Servicios

Servei per a la gestió i dinamització dels tallers de participació i les trobades del Consell d'Infants i del Consell d'Adolescents de Girona

Expediente: 2026018916

L'objecte del contracte és la contractació dels serveis de gestió i dinamització dels tallers de participació i les trobades del Consell d'Infants i del Consell d'Adolescents de Girona. . Prestació del servei de gestió i dinamització dels tallers de participació del Consell d'Infants i del Consell d'Adolescents. Tallers que es realitzen a principi de curs amb l'objectiu de treballar la participació infantil. . Prestació del servei de gestió i dinamització de les trobades del Consell de participació d'infants i del consell d'Adolescents de Girona. Trobades que es realitzen amb l'objectiu de fomentar la participació dels infants i adolescents en diferents temes de la ciutat

43.641
Presupuesto base
43.641
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 09:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)

Abierta X2026000537

obres de renovació del terreny de joc del camp de futbol municipal de Lladó (moviment de terres, nivellació 3D, aportació de teva i ressembra de gespa natural) i la substitució completa del sistema de reg

52.736 €

Abierta X2026001670

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres descrites al Projecte tècnic de MILLORES EN LA SEGURETAT I LA FUNCIONALITAT DEL PAVELLÓ ESPORTIU DESANT JOAN DE LES ABADESSES, redactat per l´arquitecte, Sr. Marc Grifell iVera i aprovat mitjançant acord adoptat pel Plenari Municipal en sessió celebrada en data 27 de novembre de 2025.

72.508 €

Abierta e-02.08.05.1428 5/2026

el subministrament, la incorporació i el muntatge d’una porta doble vidriera de control amb targes laterals i una porta de seguretat de les mateixes dimensions, juntament amb una finestra protegida per al pas de documents al vestíbul de l’edifici de la Torre illa com a seu de la comissaria de la policia local de Ripoll.

36.390 €

Abierta X2026000342

L’objecte del contracte consisteix en la realització de les actuacions descrites en el "Projecte de pavimentació de de la carretera de Vilademires al terme municipal de Cabanelles. Fase 1", redactat per Martí Corominas Blanch i Maria Corominas Ramot, de l’empresa E.P. Enginyeria Grup7 SLP.

183.823 €

Abierta 2026/365

Este contrato se divide en dos prestaciones directamente relacionadas: Prestación 1: Servicio de almacenamiento y Prestación 2: Servicio de transporte

260.000 €