Formalizada Servicios

SERVEI PEL DESENVOLUPAMENT D’UNA WEB-APLICACIÓ MÒBIL BIDIRECCIONAL PER A EMPRESES GENERADORES DE MATÈRIA ORGÀNICA

Expediente: 308/2025

L’objecte del present contracte és la contractació del servei de desenvolupament, am-pliació, integració, implantació i manteniment evolutiu d’una aplicació mòbil i web bidi-reccional adreçada a les empreses generadores de matèria orgànica, integrada de for-ma nativa amb la plataforma tecnològica de gestió de residus MAWIS U2, actualment implantada al Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l’Ebre (COPATE). Aquesta aplicació té per finalitat millorar la comunicació, el control, la traçabilitat, la noti-ficació d’incidències i la planificació del servei de recollida de la fracció orgànica, en el marc de les actuacions estratègiques vinculades al Pla d’actuacions de la Reserva de la Biosfera de les Terres de l’Ebre. Així mateix, constitueix objecte del contracte la definició de les especificacions tècniques necessàries per a la seva correcta integració funcional, operativa i tecnològica amb el conjunt de mòduls, bases de dades, sistemes d’informació i equips associats a la plataforma MAWIS U2, així com la regulació dels drets i obligacions de l’adjudicatari i del COPATE.

9.000
Presupuesto base
9.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 mar 2026, 13:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 mar 2026
Anuncio de Pliegos 2 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 ene 2026
Anuncio de Formalización 2 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 15:44

Más licitaciones de Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE)

Adjudicada 410/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans i el seu transport”.

234.000 €

Adjudicada 376/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans”.

115.000 €

Formalizada 320/2025

L’objecte del present contracte és el manteniment de la plataforma d’administració electrònica que actualment té implantada el Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l’Ebre (COPATE) per a tota la seva gestió administrativa i organitzativa, la qual incorpora els components i funcionalitats necessàries que permeten tant el compliment del marc legal vigent com l’adequació a les normes tècniques d’interoperabilitat i seguretat. Així mateix, també constitueix objecte del contracte la definició de les especificacions tècniques per a la contractació dels serveis que siguin necessaris per al manteniment, en les seves diferents modalitats, de la plataforma contractada.

56.900 €

Adjudicada 165/2026

Servei de neteja dels centres de treball del COPATE a Roquetes i a Deltebre

46.368 €

Adjudicada 165/2026

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de neteja integral de les instal·lacions dels centres de treball del Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE), ubicats als municipis de Roquetes i de Deltebre, incloent-hi totes les dependències, espais comuns, zones de treball, despatxos, sales de reunions, lavabos, magatzems i qualsevol altre espai que formi part de les instal·lacions.

23.184 €

En la misma provincia (Tarragona)