Formalizada Servicios

Servei manteniment preventiu forn de grafit i espectrofotòmetre

Expediente: X2024000032

Contracte del servei de manteniment preventiu dels equips Forn de Grafit i Espectrofotòmetre d'absorció i emissió atòmica per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, mitjançant procediment negociat sense publicitat amb únic licitador

24.544
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
10 jun 2024, 15:53

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jun 2024
Anuncio de Pliegos 10 jun 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jun 2024
Anuncio de Formalización 10 jun 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa (SIGMA)

En la misma provincia (Girona)