Adjudicada Servicios

Servei integral de suport tècnic i logístic per a la implantació, operació i retirada d'infraestructures temporals (carpes i elements auxiliars) destinades a les fires que organitza l'OFIM

Expediente: 136/2026

L’objecte del contracte és la prestació d’un servei integral de suport tècnic i logístic per a la implantació, operació i retirada d’infraestructures temporals destinades a fires i esdeveniments firals organitzats per ’Organisme Autònom de Fires i Mercats de Vic.

155.095
Presupuesto base
80.640
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vic, Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 jun 2026, 15:06

Organismo contratante

Organisme Autònom Fires i Mercats de Vic

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2026
Anuncio de Pliegos 12 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 12:13