Abierta 15 sep 2026 (14d 18h) Servicios

Servei integral de disseny, organització, coordinació i execució d’activitats formativesextraescolars de foment de les vocacions científiques, tecnològiques i d’innovació entre infants ijoves mitjançant programes de robòtica educativa, talent tecnològic i preparació d’equip decompetició al territori de Sant Martí de Barcelona i de Sant Adrià del Besòs

Expediente: BTEC_01/2026

Contrato de servicios publicado por FUNDACIÓ b_TEC - CAMPUS DIAGONAL BESÒS. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 80410000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 15 sep 2026.

13.440
Presupuesto base
48.384
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
80410000
Publicación
31 ago 2026, 14:03
Fecha límite
15 sep 2026, 23:59 (14d 18h)
Duración
3 años

Organismo contratante

FUNDACIÓ b_TEC - CAMPUS DIAGONAL BESÒS

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22