Formalizada Servicios

Servei i subministraments per l'elaboració d'un pla de comunicació online, així com les diferents campanyes de difusió, per a l'Ajuntament de Torroella de Montgrí-l'Estartit i per al Parc Natural del Montgrí, les Illes Medes i el Baix Ter.

Expediente: 143955N

L’objecte del contracte és la contractació dels serveis i subministraments per l’elaboració d’un pla de comunicació online, així com les diferents campanyes de difusió, per a l’Ajuntament de Torroella de Montgrí – L’Estartit i per al Parc Natural del Montgrí, les Illes Medes i el Baix Ter (en endavant PNMMBT)\n-\tLot 1: creació, gestió i execució d’un pla de comunicació.\n-\tLot 2: servei d’elaboració de campanyes de promoció del PNMMBT i de la destinació.\n-\tLot 3: creació d’un vídeo promocional de la destinació.\n-\tLot 4: creació de productes de marxandatge.\n\n

103.325
Presupuesto base
12.397
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Torroella de Montgrí, Girona (Cataluña)
Publicación
10 jul 2025, 10:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jul 2025
Anuncio de Pliegos 10 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 jun 2025
Anuncio de Formalización 10 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Torroella de Montgrí

En la misma provincia (Girona)