Abierta 16 sep 2026 (14d 7h) Suministros

Servei i subministrament d’una solució integral de gestió de recursos humans en modalitat SaaS, incloent llicenciament, suport, manteniment i, si escau, implantació i migració.

Expediente: 160/2026

Contrato de suministros publicado por Consorci d'Aigües de Tarragona en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 30211300. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

35.000
Presupuesto base
57.750
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
30211300
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 10:04
Fecha límite
16 sep 2026, 13:00 (14d 7h)
Duración
2 años

Organismo contratante

Consorci d'Aigües de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 14 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (30 en Tarragona)

Abierta 8004330008-2026-0009721

Adquisició de 16 tauletes gràfiques per a l'Escola d'Art i Disseny de Tarragona a Tarragona

12.160 €

Adjudicada 2026-CBSU0003

Adhesió a la primera pròrroga de l'Acord Marc de subministrament d'equips d'impressió i de multifunció en les modalitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.05)

52.511 €

Adjudicada 430252002-2026-0000643

Aprovar l’adhesió de l'Ajuntament de Benifallet a la primera pròrroga de l’Acord marc de subministrament d’equips d’impressió i de multifunció en les modalitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.05).

3.388 €

En evaluacion HCA-FUSSMONT 003/2026

Subministrament de diferent equipament informàtic per a l’Hospital Comarcal d’Amposta, SAM (en endavant HCA) i la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià (en endavant FUSSMONT). En concret, el subministrament consta de 90 ordinadors de sobretaula i5, 90 monitors de mínim 23,8”, 5 ordinadors portàtils i5 i 4 impressores làser blanc i negre.

93.670 €

Adjudicada SUM-26-0276-SIST

Suministro de dispositivos de copia de seguridad LTO-9 ULTRIUM 45000 RW

20.136 €

Formalizada SE 42/26

Servei de suport tècnic i actualitzacions dels sistemes d’Emissió Instantània, SALTO-AppCrue, Middleware AppCRUE i Targetes PLA bioplàstic 100% compatible amb el sistema d’impressió presents a la Universitat Rovira i Virgili (SE 42/26)

65.150 €

En evaluacion EXP 27-2026

Subministrament de materials d’oficina per a cobrir les necessitats de l’Institut Català d’Investigació Química distribuït en el següents lots: Lot núm. 1: Materials fungibles d’oficina. Lot núm. 2: Altre material de l’entorn de treball administratiu.

60.000 €

En evaluacion 32/2026-OS

L’objecte del present contracte és el subministrament d’equips informàtics, material informàtic i llicències de programes. S’inclou dins d’aquest objecte, el subministrament de tots aquells elements com ara ordinadors portàtils o de sobretaula, mòbils, tauletes, pantalles, auriculars, cables i tot tipus d’accessoris i recanvis que siguin necessaris pel funcionament dels equips informàtics.

80.000 €

Adjudicada 2574/2026

Adhesió a la segona pròrroga de l'Acord marc de subministrament de paper amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp 2023.06) i contractació basada de subministrament de paper

576 €

Adjudicada 4305/2025

El Consell Comarcal del Baix Ebre té la necessitat de contractar el subministrament de paper d’impressió i d’escriptura necessari per al funcionament ordinari dels procediments administratius propis de la Corporació, així com per a dotar al seu personal de materials essencials per a dur a terme les seves tasques.

1.094 €