Formalizada Servicios

Servei extern especialitzat destinat a desenvolupar la investigació d’un possible cas d’assetjament laboral en el si de Forestal Catalana SA. L’objectiu és disposar d’una intervenció professional, rigorosa i imparcial que permeti obtenir una valoració tècnica sòlida i fonamentada, d’acord amb el Protocol Intern d’Assetjament i amb els criteris de confidencialitat i sensibilitat que requereixen aquest tipus de processos.

Expediente: PR02-26

Contrato de servicios formalizado por Forestal Catalana, SA. Duración del contrato: 29 días. Categoría CPV 79315000. Adjudicado el 15 may 2026 a Society and Neurobusiness Experience SL. Se recibieron 2 ofertas.

10.200
Presupuesto base
10.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79315000
Publicación
13 abr 2026, 14:05
Fecha límite
20 abr 2026, 16:00
Duración
29 días

Adjudicación

Adjudicatario
Society and Neurobusiness Experience SL
NIF
B67265173
Importe
8.170
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 abr 2026
Anuncio de Pliegos 13 abr 2026
Fin Plazo Presentación 20 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:32

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA