Formalizada Servicios

Servei d’organització, realització i explotació comercial del Mercat Medieval de Salou – edició 2025 -

Expediente: 3650/2025

Consisteix en la prestació del servei d’organització, realització, coordinació i gestió del Mercat Medieval de Salou dins el marc de la Festa del Rei Jaume I durant l’edició 2025, en les dades, ubicació, condicions i amb l’abast determinats en el plec de prescripcions tècniques, document tècnic de caràcter contractual que complementa aquest plec de clàusules administratives particulars.

76.580
Presupuesto base
76.580
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
8 jul 2025, 14:08

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jul 2025
Anuncio de Pliegos 8 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 jul 2025
Anuncio de Formalización 8 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)