Adjudicada Servicios

Servei d’organització, desenvolupament i execució de l’activitat Concurs literari (exp 1728/2025)

Expediente: 1728/2025

Constitueix l'objecte del contracte el servei d’organització, desenvolupament i execució de l’activitat Concurs literari, amb mesures de contractació pública sostenible a Constantí

42.000
Presupuesto base
42.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Constantí, Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 jul 2025, 16:12

Organismo contratante

Ajuntament de Constantí

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jul 2025
Anuncio de Pliegos 30 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 jul 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Constantí

En la misma provincia (Tarragona)