En evaluacion Concesión de servicios

SERVEI D'INTERVENCIÓ SOCIOEDUCATIVA NO RESIDENCIAL A POLINYÀ

Expediente: C-07/2026

El Servei d’Intervenció Socioeducativa (SIS) no residencial al municipi de Polinyà segueix un model que contempla cinc línies de serveis: 1.Servei de suport a les famílies amb infants de 0 a 3 anys en situació de risc. 2. Servei d’atenció diürna. 3. Servei d’intervenció amb famílies amb infants i adolescents en situació risc. 4. Servei d’acompanyament socioeducatiu per a adolescents en situació de risc. 5. Servei d’intervenció socioeducativa itinerant. L ’objecte d’aquest contracte planteja l’aplicació d’una d’aquestes cinc línies: 2. Servei d’atenció diürna per infants de 3 a 12 anys.

276.602
Presupuesto base
276.602
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Polinyà, Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 may 2026, 14:20

Organismo contratante

Ajuntament de Polinyà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 may 2026
Anuncio de Pliegos 22 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Polinyà

En la misma provincia (Barcelona)