Adjudicada Servicios

Servei d'impressió i copiatge, preparació i distribució de les comandes de les proves de certificació d'Escoles Oficials d'Idiomes: nivell intermedi B1 de vuit idiomes, nivell intermedi B2 de de set idiomes, nivell avançat C1 de sis idiomes i nivell avançat C2 de dos idiomes

Expediente: ED-2026-266

Contrato de servicios adjudicado por Departament d'Educació i Formació Professional. Lote 1. Categoría CPV 64121200. Adjudicado a REMSA MANRESA, SL. Se recibieron 2 ofertas.

42.676
Presupuesto base
46.944
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
64121200
Publicación
6 mar 2026, 17:37
Fecha límite
10 mar 2026, 21:00
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
REMSA MANRESA, SL
NIF
B08828089
Importe
23.227
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 10 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 abr 2026, 06:22

Más licitaciones de Departament d'Educació i Formació Professional