Abierta 16 sep 2026 (14d 7h) Servicios

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, que inclou les següents prestacions: • Prestació 1: Implementació del canal ètic o de denúncia del PTCBG, SA • Prestació 2: Manteniment i gestió del canal ètic o de denúnciadel PTCBG, SA

Expediente: 2026/357

Contrato de servicios publicado por Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA en Girona. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 79100000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

12.900
Presupuesto base
24.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79100000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 08:03
Fecha límite
16 sep 2026, 14:00 (14d 7h)
Duración
3 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 14 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:24

Mismo sector y zona (79 en Girona)

Abierta 233787E

Contracte administratiu de serveis de suport jurídic a l’Ajuntament que inclourà, el suport al servei de RRHH, dins l’àrea de Secretaria i Serveis Generals i als òrgans de l’Ajuntament en el desenvolupament dels expedients administratius i l’elaboració d’actes administratius i disposicions de caràcter general en matèria de personal, així com la gestió administrativa laboral i fiscal de les nòmines del personal municipal i dels càrrecs electes, la gestió en matèria de Seguretat Social i la gestió de la documentació i declaracions fiscals i tributàries de l’Ajuntament davant l’Agència Estatal d’Administració Tributària o l’administració que correspongui.

33.746 €

Abierta GENE2026002960 (X2026003009A)

Contractació de la dinamització de les cavalcades de reis de Castell d’Aro i Platja d’Aro i la decoracióambientació del Palau d’Esports de Platja d’Aro i la Sala Polivalent de Castell d’Aro, per a la rebuda dels reis d’Orient

130.000 €

Abierta 202617000013

Servicio de seguridad privada, servicio de Acuda y custodia de llaves del Edificio Administrativo de Servicios Múltiples, en Av. Jaume I, 17. Subdelegación del Gobierno en Girona.

73.115 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta X2026000092

Prestació del Servei d’assessoria i gestió administrativa laboral per a l’organisme autònom Patronat Call de Girona

4.760 €

Abierta 29/2026 - X2026000374

Concessió de servei per a la gestió i explotació del complex esportiu municipal de Llers

247.881 €

Abierta GENE2026003356 (X2026003411)

Gestio Integral del Festival de Jazz de Platja d'Aro

122.000 €

Abierta 2026_19_CAI_OH

Prestación del servicio de gestión integral del Centro de Atención e Información (CAI) del Consorcio ATM del Área de Girona, incluyendo la atención presencial, telefónica, electrónica, telemática y digital a las personas usuarias, así como la gestión de consultas, incidencias, quejas, sugerencias y reclamaciones vinculadas a los servicios gestionados por el Consorcio ATMG.

190.459 €

Abierta 2026043068

L'objecte del contracte és la prestació del Servei d'Atenció Telefònica per atendre les demandes i la gestió del Centre Coordinador d'Emergències de Girona 092, situat a les dependències municipals de la Policia Municipal ubicades al carrer Bernat Bacià 4.

602.099 €

Abierta 2026/14/SRV/OSA/VENTIL_EBG

Segons s’estableix a la normativa específica relativa a la Protecció contra Incendis, “Reglament d’Instal·lacions de Protecció contra Incendis” (RIPCI) R.D. 513/2017, de 22 de maig. Reial Decret 513/2017, és necessari contractar el servei de manteniment dels sistemes de ventilació mecànica de l’estació d’autobusos de Girona per tal de garantir-ne el seu correcte estat de funcionament i conservació.El sistema de ventilació forçada de l’estació d’autobusos de Girona s’integra de manera esquemàtica dels següents components: • Conductes d’admissió, extracció d’aire • Reixes, comportes, etc. • Extractors (turbines) • Variadors de freqüència de les turbines • Quadres elèctrics de control • Connexió a SCADA Segons detall del plec tècnic

35.970 €

Más licitaciones de Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

Formalizada 2026/237

Subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari DAM (Digital Asset Management) per a la gestió i publicació en línia de l’arxiu fotogràfic i audiovisual del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077). Categoria 3 del SDA

80.000 €

Adjudicada 2026/310

Contractació del subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari amb funcionalitats ENTERPRISE per a la gestió virtual (app mòbil i web) d’esdeveniments tals com workshops i networkings, entre d’altres, que organitza Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077), Categoria 3 del SDA

12.000 €

Formalizada 2026/178

Subministrament en la modalitat de rènting d’una furgoneta nova pel Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

38.400 €

Formalizada 2025/525

Subministrament de material tècnic audiovisual en règim de lloguer, així com del servei tècnic, logístic i de muntatge i desmuntatge per accions que organitza el Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

480.000 €

Formalizada 2026/178

Subministrament d’un vehicle nou tipus furgoneta en modalitat de rènting, amb les especificitats tècniques mínimes requerides a l’apartat 3, dels plecs de prescripcions tècniques, tan per donar suport logístic al desplaçament de persones per a la promoció turística del territori -assistència a fires especialitzades i/o accions i actes promocionals arreu del territori, tan nacional com europeu -, com aquell destinat a la seva difusió, per oferir suport a tot l’empresariat i a les institucions turístiques del nostre territori.

38.400 €