En evaluacion Servicios

Servei d'implementació de noves opcions d'introducció de denúncies al sistema (Exp. 2025/56-GEC)

Expediente: 2025/56-GEC

L’objecte del contracte és la implementació de noves opcions d’introducció de denúncies al sistema i també la implementació d’una nova funcionalitat per realitzar modificacions sobre expedients de multes ja creats, comprovant en cada cas la viabilitat d’aquestes modificacions.

99.548
Presupuesto base
99.548
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
21 ago 2025, 17:16

Organismo contratante

BASE-Gestió d'Ingressos

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 ago 2025
Anuncio de Pliegos 21 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de BASE-Gestió d'Ingressos

Abierta 1-2026/58-GEC

L’objecte del contracte és el manteniment dels productes Palo Alto Networks, concretament: - Renovació dels crèdits d’ús de les màquines virtuals, les subscripcions de suport de la seguretat perimetral del CPD extern al cloud privat. - Renovació de les subscripcions i suport dels firewalls físics del CPD que té BASE-Gestió d’Ingressos a l’Edifici Síntesi. - L’actualització de l’eina de gestió i anàlisis de dades Panorama, utilitzada per els tècnics de Serveis Informàtics de BASE-Gestió d’Ingressos per a la visualització, tractament i explotació de dades. Aquesta eina és essencial per garantir la continuïtat, seguretat i estabilitat de la infraestructura de xarxa corporativa, especialment en entorns amb múltiples tallafocs Palo Alto distribuïts de conformitat amb les especificacions tècniques que consten en els plecs.

49.721 €

Abierta 1-2026/58-GEC

Manteniment dels productes Palo Alto Networks (Exp. 1-2026/58-GEC)

49.721 €

Abierta 1-2026/57-GEC

Suport a la base de dades Informix (1-2026/57-GEC)

49.330 €

Abierta 1-2026/57-GEC

Servei de suport 24x7 destinat a garantir el correcte funcionament, la disponibilitat i la consistència de la base de dades Informix instal·lat al Centre de Processament de Dades de BASE-Gestió d’Ingressos. La contractació d’aquest servei suport inclou tant el manteniment correctiu, com el preventiu i l’evolutiu. El servei de suport a contractar ha de donar resposta a les següents necessitats: • Vetllar per la disponibilitat i el rendiment del sistema gestor de bases de dades Informix. • Gestionar l’operativa bàsica dels diferents entorns de bases de dades de BASE (incloent entorns de DESenvolupament, PREproducció, PROducció i PROduccióDR): - Gestió de les bases de dades - Aturada / Parada de serveis de les base de dades - Gestió i control de la capa d’emmagatzematge (espai, nivell de creixement, comportament, etc.) • Disposar d’informació sobre actualitzacions, certificacions i suport de versions. • Gestionar els pegats de sistema i programari. • Realitzar revisions periòdiques dels sistemes més crítics. • Seguir l’evolució dels procediments d’operació. • Disposar de suport especial, davant de problemes de producte, en determinats sistemes crítics. Cal disposar d’un pla de suport que serveixi com a base per a la planificació i gestió d’aquestes activitats. Aquest pla serà revisat conjuntament amb els responsables tècnics de BASE de forma periòdica i s’ha d’entregar en format electrònic. Aquesta contractació es realitza de manera alineada amb els objectius de desenvolupament sostenible, com pot ser, el consum responsable de conformitat amb l’ODS 7 d’Energia neta i assequible, així com l’objectiu de desenvolupament sostenible 8 que fa referència al treball digne i creixement econòmicd’aquesta manera l’execució del conctracte exigeix el compliment estricte de les condicions laborals i salarials del conveni col·lectiu sectorial aplicable, fomentant l'estabilitat de l'equip tècnic adscrit per garantir la qualitat i continuïtat del servei.

49.330 €

Abierta 1-2026/56-GEC

Servei d'adaptació dels programes desenvolupats en 4GL per un futur canvi tecnològic (Exp. 1-2026/56-GEC)

118.438 €

En la misma provincia (Tarragona)