Formalizada Servicios

servei d’exercicis intercomparatius per a terres i superfícies

Expediente: 2023/46

Contractació administrativa del servei d’exercicis intercomparatius per a terres i superfícies per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, del Consorci SIGMA, mitjançant procediment negociat sense publicitat amb un únic licitador.

1.485
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
9 jun 2023, 12:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jun 2023
Anuncio de Pliegos 9 jun 2023
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 jun 2023
Anuncio de Formalización 9 jun 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa (SIGMA)

En la misma provincia (Girona)