En evaluacion Servicios

Servei d'execució de paviments amb regs asfàltics per als vials municipals i vies verdes de la provincia de Tarragona

Expediente: 8004330008-2026-0007509

L'objecte del contracte és l'arranjament amb tractaments superficials de regs asfàltics del paviment existent de vials municipals i vies verdes de la província de Tarragona segons les condicions de les assistències.

1.495.000
Presupuesto base
1.495.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
29 jun 2026, 06:12

Organismo contratante

Diputació de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 jun 2026
Anuncio de Pliegos 29 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:13

Más licitaciones de Diputació de Tarragona

En la misma provincia (Tarragona)