Formalizada Servicios

SERVEI DESTINAT A OBTENIR EL CENS I IDENTIFICACIÓ GENÈTICA DELS GOSSOS CENSATS ALS MUNICIPIS D’IGUALADA, SANTA MARGARIDA DE MONTBUI I VILANOVA DEL CAMÍ

Expediente: 4/2025

Servei destinat a obtenir el cens i identificació genètica dels gossos censats als municipis d'Igualada, Santa Margarida de Montbui i Vilanova del Camí

53.791
Presupuesto base
53.791
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Anoia (Cataluña)
Publicación
17 oct 2025, 14:45

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 oct 2025
Anuncio de Pliegos 17 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 sep 2025
Anuncio de Formalización 17 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11