Formalizada Servicios

Servei d’esterilització i control de colònies de gats ferals de Cassà de la Selva

Expediente: X2025000906

L’objecte del contracte és l’esterilització dels gats i gates per tal d’evitar el creixement exponencial descontrolat de les colònies de gats existents, i la desparasitació, vacunació i identificació amb microxip per tal de cobrir les garanties sanitàries bàsiques de la colònia i fomentar-ne així més ràpid l’adopció dels gats ferals.

17.653
Presupuesto base
17.653
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
16 may 2025, 15:07

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 may 2025
Anuncio de Pliegos 16 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 may 2025
Anuncio de Formalización 16 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva

En la misma provincia (Girona)