Formalizada Servicios

Servei d'escenotècnia i suport a la sala dels equipaments escènics municipals i dels espais públics de representació de Banyoles

Expediente: X2024013279

Serveis d'escenotècnia i de suport a la sala dels equipaments escènics municipals i dels espais públics de representació de Banyoles.\n a) Prestació dels serveis tècnics de sonorització, il·luminació, serveis audiovisuals, maquinària escènica, serveis de cap de sala, taquilla i consergeria.\nb) Servei de manteniment i control preventiu i correctiu del material tècnic i les instal·lacions dels equipaments escènics.\n

1.286.381
Presupuesto base
1.286.381
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
21 jul 2025, 18:00

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 jul 2025
Anuncio de Pliegos 21 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 jun 2025
Anuncio de Formalización 21 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)