Formalizada Servicios

Servei d’enginyeria per a la redacció d’un projecte constructiu independent per cada una de les següents estacions remotes d’ATL: - Dipòsit Can Massuets – Dosrius (O8-01) - Presa directa Castellbisbal 1 (G6-32) - Dipòsit Daltmar (C0-03) - Dipòsit Calaf (A9-05) - Dipòsit El Pinós (A9-03) Aquestes actuacions consisteixen en dissenyar i valorar la construcció d’una nova escomesa elèctrica per part de companyia, segons el corresponent estudi facilitat per l’empresa eDistribució. A més, es presentarà una solució completa, totalment integrada a les instal·lacions existents. En cas que no hi hagin afeccions a tercers, com ara de terrenys, mediambientals o d’entitats públiques, el format del projecte constructiu es podrà reduir a un plec de prescripcions tècniques una vegada acordat amb el responsable del contracte d’ATL.

Expediente: 2025OSE0280

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 71311000. Adjudicado el 26 jun 2026 a EVECTRA MOBILITY SERVICES, S.L.. Se recibieron 8 ofertas.

49.950
Presupuesto base
49.950
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71311000
Publicación
4 mar 2026, 18:46
Fecha límite
2 mar 2026, 14:00
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
EVECTRA MOBILITY SERVICES, S.L.
NIF
B65910903
Importe
40.859
Ofertas recibidas
8

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jul 2026, 06:24

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)