Formalizada Servicios

Servei d’enginyeria per a la “REDACCIÓ DEL PROJECTE PER L’AUTONOMIA ENERGÈTICA I CONTROL INTEL·LIGENT DE PROTECCIONS I SAI”. A continuació s’esmenten les tasques més rellevants a dur a terme per part de l’enginyeria encarregada de redactar aquest Projecte: • Actualitzar el control que fem sobre el sistema SAI (sistema d’alimentació ininterrompuda), adquirint tota la informació de l’estat del sistema d’energia en temps real. • Disposar d’un sistema de rearme automàtic de les proteccions elèctriques, de forma remota, en les instal·lacions de la nostra xarxa de distribució. La base del servei estarà definit en diferents línies de treball pels dos eixos indicats amb anterioritat. D’aquestes línies de treballs, es proposaran uns treballs mínims a realitzar i documents lliurables per definir la redacció del projecte

Expediente: 2025OASE0145

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 meses. Categoría CPV 71311000. Adjudicado el 10 mar 2026 a EVECTRA MOBILITY SERVICES. Se recibió 1 oferta.

50.800
Presupuesto base
50.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71311000
Publicación
4 mar 2026, 18:34
Fecha límite
9 dic 2025, 14:00
Duración
5 meses

Adjudicación

Adjudicatario
EVECTRA MOBILITY SERVICES
NIF
B65910903
Importe
40.894
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:37

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)