Formalizada Servicios

Servei d’enginyeria per a la “redacció del projecte de sistemes secundaris de subministrament elèctric i vàlvules mecàniques de seguretat”. A continuació s’esmenten les tasques més rellevants a dur a terme per part de l’enginyeria encarregada de redactar aquest Projecte: • Dotar d’una autonomia efectiva de 72 hores, als centres de producció, bombaments i dipòsits d’aigua gestionats per ATL. • Dotar d’un sistema de tancament d’entrada d’aigua als dipòsits gestionats per ATL, amb en aquells que el sistema d’entrada sigui per gravetat, davant d’una fallada del sistema d’alimentació i control. La base del servei estarà definit en diferents línies de treball pels dos eixos indicats amb anterioritat. D’aquestes línies de treballs, es proposaran uns treballs mínims a realitzar i documents lliurables per definir la redacció del projecte

Expediente: 2026-0044-OSE

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 8 meses. Categoría CPV 71311000. Adjudicado el 7 ago 2026 a EVECTRA MOBILITY SERVICES, S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

277.172
Presupuesto base
277.172
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71311000
Publicación
24 mar 2026, 12:03
Fecha límite
27 abr 2026, 15:00
Duración
8 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
EVECTRA MOBILITY SERVICES, S.L.
NIF
B65910903
Importe
105.437
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)