En evaluacion Servicios

Servei del lleure educatiu infantil i familiar del Districte de Sant Andreu

Expediente: 001_26001504

Servei de gestió i dinamització del casal infantil de Trinitat Vella, casal infantil de Baró de Viver i casal infantil i -Ciberaula- de Bon Pastor del districte de Sant Andreu a l¿Ajuntament de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

803.172
Presupuesto base
803.172
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
6 jul 2026, 14:30

Organismo contratante

Ajuntament de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 jul 2026
Anuncio de Pliegos 6 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Barcelona

Abierta 001_26002454

Gestió, dinamització i coordinació del Centre Cívic Vallvidrera - Vázquez Montalbán, del Centre Cívic l'Elèctric, del Casal de Barri Comunitari Can Rectoret i del Casal de Barri Comunitari Espai Putxet

1.896.653 €

Abierta 001_26003509

Gestió integral de les activitats de la Diada de Reis al Districte de Sarrià - Sant Gervasi

285.824 €

Abierta 001_26002993

Els serveis d'impressió, manipulació de notificacions i comunicacions, a través de fitxers normalitzats o fitxers format pdf, per al seu enviament mitjançant cartes certificades amb PEE i cartes ordinàries a les persones amb dret a ser informades dels actes administratius (notificacions), fets o actuacions (comunicacions) que els hi afecten o els hi poden afectar, de diferents serveis destinats a la gestió d'habitatge del Consorci de l'Habitatge de Barcelona, a través de la Gerència de l'Habitatge d'acord amb el que estableix el conveni d'encàrrec de gestió del servei

17.286 €

Abierta 001_26003376

Servicio de mantenimiento integral de los sistemas de radiotelefonía digital TETRA, localización, megafonía remota de la Guardia Urbana y del Servicio de Protección Civil, Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento con las previsiones del Pliego de Prescripciones Técnicas, y con medidas de contratación pública sostenibles, desglosado en 2 lotes

192.404 €

Abierta 001_26003814

Subministramenti arrendament per a l'ús (sense opció de compra) d'equips per a la reproducció, escaneig i impressió de documentació en diferents direccions, departaments i equipaments del Districte de Gràcia, amb mesures de contractació pública sostenible

34.470 €

En la misma provincia (Barcelona)