Adjudicada Servicios

Servei del control metrològic de les bàscules d’adult i nadons als Centres de la Gerència d’Atenció Primària i a la Comunitat Barcelona Litoral-Esquerra i de la Gerència d’Atenció Primària i a la Comunitat Barcelona Muntanya-Dreta, de l’Institut Català de la Salut.

Expediente: CSE/AP51/1101478024/26/PSS

Servei del control metrològic de les bàscules d’adult i nadons als Centres de la Gerència d’Atenció Primària i a la Comunitat Barcelona Litoral-Esquerra i de la Gerència d’Atenció Primària i a la Comunitat Barcelona Muntanya-Dreta, de l’Institut Català de la Salut.

17.021
Presupuesto base
9.047
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 jul 2026, 15:40

Organismo contratante

ICS - GAPiC Àmbit Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 jul 2026
Anuncio de Pliegos 21 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 ago 2026, 12:11