En evaluacion Servicios

SERVEI DE VIGILÀNCIA PRIVADA DELS EDIFICIS I EQUIPAMENTS MUNICIPALS

Expediente: CCS12026000007

L’objecte del contracte és el servei de custòdia i vigilància privada dels edificis i equipaments municipals amb rondes de vigilància i control, servei de custòdia de claus dels edificis i equipaments municipals i altres serveis que es requereixin com control d'accessos puntuals, obertura/tancament de portes o altres anàlegs, sense exercici de potestats d’autoritat.

191.173
Presupuesto base
191.173
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
11 mar 2026, 11:08

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 mar 2026
Anuncio de Pliegos 11 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jun 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)