Adjudicada Servicios

SERVEI DE VIGILÀNCIA I SEGURETAT SENSE ARMA A REALITZAR A LES INS-TAL·LACIONS DE REUS DESENVOLUPAMENT ECONÒMIC, S.A.

Expediente: 2/2026

L’objecte del contracte és la prestació del servei de vigilància i seguretat sense arma a diferents instal·lacions de REDESSA, en determinats casos de manera periòdica i d’altres puntuals o ocasionals. Les característiques de l’objecte i les instal·lacions on es durà a terme figuren al plec de prescripcions tècniques.

383.055
Presupuesto base
383.055
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 mar 2026, 17:08

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 mar 2026
Anuncio de Pliegos 30 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 mar 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 abr 2026, 08:34

Más licitaciones de Reus Desenvolupament Econòmic SA

En la misma provincia (Tarragona)