Adjudicada Servicios

Servei de vigilància i seguretat de XALOC

Expediente: 2026/039

El contracte té per objecte la prestació del servei de vigilància i seguretat de l’organisme Xarxa Local de Municipis Gironins de la Diputació de Girona (XALOC), d’acord amb les necessitats i característiques que estableixen la Memòria justificativa d’aquest contracte i el Plec de Prescripcions Tècniques (PPT).

215.521
Presupuesto base
215.521
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
3 mar 2026, 12:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 mar 2026
Anuncio de Pliegos 3 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 abr 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 may 2026, 12:14

Más licitaciones de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, SA

En la misma provincia (Girona)