Abierta Sin plazo publicado Servicios

Servei de vídeo de l’Ajuntament de Parets del Vallès

Expediente: 2026 0915

L’objecte del contracte és la prestació del servei de producció audiovisual de l’Ajuntament de Parets del Vallès, que comprèn la cobertura audiovisual dels actes organitzats per l’Ajuntament o en què aquest col·labori, així com d’aquells actes o esdeveniments desenvolupats al municipi que, per raó del seu interès públic o ciutadà, siguin determinats pel Servei de Comunicació municipal, dins l’àmbit propi de la comunicació institucional. La prestació inclou la planificació dels enregistraments, la captació d’imatges i so, la realització audiovisual, l’edició dels continguts, el tractament de les imatges, el lliurament dels vídeos finals en els formats requerits i, quan sigui necessari, el lliurament dels arxius màster.

79.200
Presupuesto base
79.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Parets del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 15:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Parets del Vallès

Abierta 2026 0915

L’objecte del contracte és la prestació del servei de producció audiovisual de l’Ajuntament de Parets del Vallès, que comprèn la cobertura audiovisual dels actes organitzats per l’Ajuntament o en què aquest col·labori, així com d’aquells actes o esdeveniments desenvolupats al municipi que, per raó del seu interès públic o ciutadà, siguin determinats pel Servei de Comunicació municipal, dins l’àmbit propi de la comunicació institucional. La prestació inclou la planificació dels enregistraments, la captació d’imatges i so, la realització audiovisual, l’edició dels continguts, el tractament de les imatges, el lliurament dels vídeos finals en els formats requerits i, quan sigui necessari, el lliurament dels arxius màster.

36.000 €

Abierta 2026 4608

Licitació del servei d'intervenció socioeducativa (centre obert) de l'Ajuntament de Parets del Vallés

906.864 €

Abierta 2026 4608

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Serveis Socials consistent en la licitació del contracte del servei d'intervenció socioeducativa (CENTRE OBERT) de l'Ajuntament de Parets del Vallès.

412.211 €

Abierta 2025 1408

Licitació del servei d’atenció al públic,administració, manteniment i socorrisme de la piscina municipal Miguel Luque

775.852 €

Abierta 2025 1408

contractació promoguda pel departament d’Esports consistent en la prestació dels serveis d’administració, atenció al públic, manteniment i socorrisme de la piscina municipal Miguel Luque de Parets del Vallès, d’acord amb les condicions establertes en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques particulars.

352.660 €

En la misma provincia (Barcelona)