Formalizada Servicios

Servei de transport i tractament de lixiviats del dipòsit controlat de residus no perillosos del CTR del Solsonès (Clariana de Cardener)

Expediente: 46/2026

Contractació del servei de transport i tractament de lixiviats del dipòsit controlat de residus no perillosos del CTR del Solsonès (Clariana de Cardener)

254.545
Presupuesto base
254.545
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Solsonès, Lleida (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 14:32

Organismo contratante

Consell Comarcal del Solsonès

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 mar 2026
Anuncio de Formalización 27 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 mar 2026, 06:33

Más licitaciones de Consell Comarcal del Solsonès

Formalizada 253/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camis de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Pavimentació amb mescla bituminosa”

548.577 €

Formalizada 253/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camis de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Pavimentació amb mescla bituminosa”

548.577 €

Formalizada Expedient 252/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camins de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Cunetes de formigó i sistemes de protecció de talussos –“

158.877 €

Formalizada Expedient 252/2026

Contractació de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució de les obres d’arranjament i reparació de camins de la xarxa de camins d’interès comarcal (Xarxa veïnal i rural) a la comarca del Solsonès – Anualitat 2026 – Cunetes de formigó i sistemes de protecció de talussos –“

158.877 €

Adjudicada 345/2026

Contractació del servei de menjador escolar gestionat pel Consell Comarcal del Solsonès en diferents centres educatius públics de la comarca

1.609.592 €

En la misma provincia (Lleida)