Formalizada Servicios

Servei de transport escolar no obligatori del Vallès Occidental LOT 3 curs 2026-2027

Expediente: 2206/2026

La prestació objecte del contracte consisteix en el servei de transport escolar no obligatori del Vallès Occidental, gestionat pel Consell Comarcal del Vallès Occidental, per a les rutes objecte del LOT 3. El servei es prestarà tots els dies lectius del calendari escolar que el Departament d’Educació i Formació Professional estableixi per a cada curs, en el servei d’anada al matí i de tornada a la tarda.

1.772.068
Presupuesto base
1.772.068
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Vallès Occidental, Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 13:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 jul 2026
Anuncio de Formalización 4 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Consell Comarcal del Vallès Occidental

Abierta 2002/2026

Execució de les obres descrites al “Projecte bàsic i d’execució de reforma i rehabilitació de l’edifici, instal·lacions i recinte de Mercavallès (fase 1 substitució de la coberta)”, redactat per l’equip de la UTE COR ASSOC S.L. i ESTUDI PSP ARQUITECTURA S.L.P., amb NIF U72916125 i signat per qui la representa legalment, l’arquitecte Ramon Torrents, col·legiat COAC número 28.154-9. La coberta de l’edifici de Mercavallès presenta un estat de deteriorament que compromet les condicions de seguretat, estanquitat i conservació de l’equipament, fent insuficients les actuacions de manteniment ordinari. Així mateix, la coberta conté materials amb contingut d’amiant, la retirada dels quals s’alinea amb les recomanacions i objectius de la Unió Europea en matèria de salut pública i seguretat, que insten a eliminar l’amiant dels edificis públics abans de l’any 2028.

4.424.444 €

Abierta 2002/2026

Execució de les obres definides al projecte bàsic i d'execució de reforma i rehabilitació de l'edifici, instal·lacions i recinte de Mercavallès (Fase 1 Substitució de la coberta)

4.424.444 €

Formalizada 2206/2026

La prestació objecte del contracte consisteix en el servei de transport escolar no obligatori del Vallès Occidental, gestionat pel Consell Comarcal del Vallès Occidental, per a les rutes objecte del LOT 3. El servei es prestarà tots els dies lectius del calendari escolar que el Departament d’Educació i Formació Professional estableixi per a cada curs, en el servei d’anada al matí i de tornada a la tarda.

369.181 €

Adjudicada 2403/2026

Assegurança Responsabilitat Càrrecs electes i personal al servei del CCVOC

5.390 €

Adjudicada 1822/2026

Licitació del servei de transport escolar obligatori del Vallès Occidental, curs 2026-2027 i següents. LOT 4, 7 i 16

457.987 €

En la misma provincia (Barcelona)