Adjudicada Servicios

Servei de transport domiciliari dels professionals sanitaris del Centre d’Urgències d’Atenció Primària (CUAP) Güell i del Punt d’Atenció Continuada (PAC) Santa Coloma de Farners, de la Gerència d’Atenció Primària Girona de l’Institut Català de la Salut (ICS) en horari d’atenció continuada nocturna, a tot el territori cobert per part del CUAP Güell i del PAC Santa Coloma de Farners.

Expediente: CSE/AP54/1101472339/26/PO

Servei de transport domiciliari dels professionals sanitaris del Centre d’Urgències d’Atenció Primària (CUAP) Güell i del Punt d’Atenció Continuada (PAC) Santa Coloma de Farners, de la Gerència d’Atenció Primària Girona de l’Institut Català de la Salut (ICS) en horari d’atenció continuada nocturna, a tot el territori cobert per part del CUAP Güell i del PAC Santa Coloma de Farners.

328.500
Presupuesto base
109.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
15 may 2026, 15:08

Organismo contratante

ICS - Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta i GAPiC Àmbit Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 may 2026
Anuncio de Pliegos 15 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jul 2026, 12:13