En evaluacion Servicios

Servei de transport de persones amb capacitats especials a Centre social especialitzat

Expediente: 2175/2025

Servei de transport amb taxi de les persones que assisteixen als serveis socials especialitzats d’atenció diürna ubicats a Figueres, concretament a la Fundació Privada Altem.

45.670
Presupuesto base
45.670
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Llançà, Girona (Cataluña)
Publicación
24 sep 2025, 11:00

Organismo contratante

Ajuntament de Llançà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 sep 2025
Anuncio de Pliegos 24 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Llançà

En la misma provincia (Girona)