Formalizada Servicios

Servei de traducció de documents del català al castellà i viceversa i del català i el castellà a altres llengües i viceversa, així com correccions de documents de llengües d’ús habitual. Les llengües d’ús habitual són català, castellà, aranès, anglès i francès, però pot haver-hi necessitats puntuals de traduccions d’altres idiomes. Els documents que s’han de traduir i corregir són documents tècnics de les unitats directives del Departament (documentació tècnica relacionada amb l'economia catalana, el dret, els tributs, el pressupost, l’endeutament, la contractació pública, etc.), també publicacions oficials al Diari Oficial de la Generalitat de Catalunya (DOGC) i textos de caràcter divulgatiu, com ara continguts per al web o publicacions i presentacions.

Expediente: EC-2026-26

Contrato de servicios formalizado por Departament d'Economia i Finances. Categoría CPV 79530000. Adjudicado el 30 dic 2025 a Treeloc SL. Se recibieron 12 ofertas.

17.380
Presupuesto base
57.354
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79530000
Publicación
12 may 2026, 16:11
Fecha límite
5 dic 2025, 15:00

Adjudicación

Adjudicatario
Treeloc SL
NIF
B63319297
Importe
17.380
Ofertas recibidas
12

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 may 2026
Anuncio de Pliegos 12 may 2026
Fin Plazo Presentación 5 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 06:22

Más licitaciones de Departament d'Economia i Finances

Abierta EC-2026-201

Subministrament de vestuari i calçat d’hivern destinat al col·lectiu de xofers i xoferes dels serveis de representació del Departament d’Economia i Finances. El vestuari objecte de subministrament per persona és el següent: una americana, uns pantalons, tres camises/bruses, una corbata o fulard, un parell de sabates i una parca. Es preveu la possibilitat que, a criteri de la persona treballadora, la tercera camisa pugui ésser substituïda per uns pantalons.

72.000 €

Abierta EC-2026-201

EC 2026 201Subministrament de vestuari i calçat d’hivern destinat al col·lectiu de xofers i xoferes dels serveis de representació del Departament d’Economia i Finances.

72.000 €

Abierta ECO-08/26

Realització dels serveis d’auditoria financera dels comptes anuals i, quan correspongui, de verificació de l’estat d’informació no financera (EINF), d’acord amb la normativa vigent d’aplicació, relatius als exercicis 2026 a 2028 de les entitats participades majoritàriament per l’Administració de la Generalitat de Catalunya següents: - Aeroports de Catalunya, SLU - Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA) - Terminal Intermodal de l’Empordà, SL - Forestal Catalana, SA - Intracatalònia, SA - Circuits de Catalunya, SL - Energies Renovables Públiques de Catalunya, SAU El servei de verificació de l’estat d’informació no financera només està previst per a la societat Forestal Catalana, SA. En tots els exercicis l’entitat adjudicatària del contracte efectuarà les tasques d’auditoria sense supervisió de la Intervenció General, sense perjudici que posteriorment, seguint criteris de risc s’inclogui a alguna d’aquestes entitats dins del seu pla anual d’actuacions en algun dels exercicis objecte d’aquest contracte. La Direcció General del Patrimoni de la Generalitat de Catalunya (DGPGC) farà la direcció del contracte, atesa la responsabilitat del titular d’aquesta Direcció que exerceix la representació de l'Administració de la Generalitat com a soci únic en les societats, en el capital social de les quals, la Generalitat participa directament i totalment, i la representació en les juntes generals de la resta de societats en les quals la Generalitat participa directament (art. 38 de l’Estatut de l’Empresa Pública Catalana). La DGPGC i la Intervenció General de la Generalitat de Catalunya podran tenir accés als papers de treball continguts en els expedients de les auditories/verificacions objecte d’aquest contracte, bé en el transcurs de la seva execució, bé un cop finalitzada aquesta.

208.260 €

Abierta EC-2026-157

Servei extern de suport a la Intervenció delegada al Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya per a la realització dels controls financers que s’hagin d’efectuar a centres educatius públics no universitaris de la Generalitat de Catalunya, amb règim d’autonomia econòmica.

51.408 €

Abierta EC-2026-157

EC-2026-157 Servei extern de suport a la Intervenció delegada al Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya per a la realització dels controls financers que s’hagin d’efectuar a centres educatius públics no universitaris de la Generalitat de Catalunya, amb règim d’autonomia econòmica.

51.408 €