Formalizada Servicios

Servei de traducció, correcció lingüística, estilística, revisió ortogràfica i gramatical de textos per a l'IDIAPJGol.

Expediente: 33/2025_Traduccions

Servei de traducció, correcció lingüística, estilística, revisió ortogràfica i gramatical de textos per a la Fundació Institut Universitari per a la recerca a l'Atenció Primària de Salut Jordi Gol i Gurina (IDIAPJGol).

59.400
Presupuesto base
59.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
17 sep 2025, 08:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 sep 2025
Anuncio de Pliegos 17 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 sep 2025
Anuncio de Formalización 17 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:14