Formalizada Servicios

Servei de suport tècnic-científic per al desenvolupament de tasques vinculades a projectes de R+D incorporats al pla de recerca 2030 de l'INCAVI per a l'any 2026

Expediente: ICVI-2026-18

Contrato de servicios formalizado por Institut Català de la Vinya i el Vi (INCAVI). Lote 1. Categoría CPV 77100000. Adjudicado el 24 jul 2026 a Espigall Agroconsulting SLP. Se recibieron 2 ofertas.

57.250
Presupuesto base
57.250
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
77100000
Publicación
13 may 2026, 16:09
Fecha límite
27 may 2026, 17:00
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Espigall Agroconsulting SLP
NIF
B70995287
Importe
16.588
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2026
Anuncio de Pliegos 13 may 2026
Fin Plazo Presentación 27 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 24 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 06:23

Más licitaciones de Institut Català de la Vinya i el Vi (INCAVI)