Formalizada Servicios

Servei de suport tècnic-científic àrea de viticultura 2026

Expediente: ICVI-2026-18

Servei de suport tècnic-científic per al desenvolupament de tasques vinculades a projectes de R+D incorporats al pla de recerca 2030 de l'INCAVI per a l'any 2026

57.250
Presupuesto base
18.850
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
13 may 2026, 16:42

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2026
Anuncio de Pliegos 13 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 jul 2026
Anuncio de Formalización 24 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 12:14