Formalizada Servicios

Servei de suport psicològic per a joves "Aquí t'escoltem" de l'Ajuntament de Tortosa.

Expediente: 2025-JOV-C0204-000001

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Tortosa en Tarragona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 85121270. Adjudicado el 22 jul 2026 a Puntuajocs SL. Se recibió 1 oferta.

36.985
Presupuesto base
36.985
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
85121270
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
8 may 2026, 11:31
Fecha límite
15 may 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Puntuajocs SL
NIF
B64958838
Importe
36.061
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Tortosa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 may 2026
Anuncio de Pliegos 8 may 2026
Fin Plazo Presentación 15 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 22 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:24

Mismo sector y zona (85 en Tarragona)

Abierta 53_2026_CNT

Servefis per a les actuacions de supervisió de l'equip bàsic d'atenció social EBAS, adscrit als serveis socials de l'Ajuntament de Calafell, per procediment obert ( 2026/10029)

5.500 €

Abierta 029-2026-0198

Contratación del servicio de especialidad de Psiquiatría y Psicología en la ciudad de El Vendrell.

79.800 €

Abierta CONSER-0104/2026

El objeto del contrato es la gestión del Servicio Residencial de Estancia Limitada del centro Social Roser, de acuerdo con el detalle que consta en el pliego de prescripciones técnicas particulares. Se trata de un servicio de alojamiento con la intención de cubrir parte de la demanda asistencial en el ámbito de la exclusión residencial.Este servicio se ofrecerá en el Centro Social el Roser, situado en la calle Josep Caixés 1, de Reus.Es un servicio incluido en el Anexo IV de la Ley 9/2017, de 8 de noviembre, de Contratos del Sector Público.

273.638 €

Prevista 2026/721

L’objecte del contracte és la prestació del servei de dinamització dels espais per a les persones grans del municipi de la Bisbal del Penedès, en concret: a. Activitat física i esportiva als espais del parc de salut Pavelló municipal ( Nucli ) Parc de salut de la Miralba Parc de salut de Priorat Parc de salut de Can Gordei Parc de salut de l’Esplai b. Servei de dinamització dels espais per a gent gran als locals : Local social del Priorat, Can Gordei, Miralba, l’Esplai i al Racó de la gent gran del nucli de la Bisbal del Penedès

En evaluacion Exp 4595/2026

El contracte té per objecte la contractació del servei per a la realtizació de les activitats cognitives i emocionals dirigides a la gent gran del municipi d'Altafulla

22.128 €

En evaluacion GCON2026000055

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del Servei de Teleassistència Domiciliària de l’Ajuntament del Vendrell, amb atenció permanent les 24 hores del dia, tots els dies de l’any, adreçat a persones usuàries del municipi que es trobin en situació de fragilitat, dependència, vulnerabilitat o risc social. El servei té com a finalitat promoure la permanència de les persones usuàries en el seu entorn habitual, garantir una atenció personalitzada, continuada i integral, millorar la seva qualitat de vida, fomentar l’autonomia personal, proporcionar seguretat i prevenir situacions d’aïllament social, soledat no desitjada o risc domiciliari. El servei s’adreça principalment a persones grans, persones amb dependència i/o persones amb discapacitat residents al municipi del Vendrell, d’acord amb la valoració prèvia efectuada pels serveis socials municipals. El Servei de Teleassistència Domiciliària garanteix una atenció continuada, preventiva i immediata mitjançant l’ús de tecnologies de la informació i la comunicació, assegurant la comunicació permanent de la persona usuària amb un centre d’atenció especialitzat i la mobilització dels recursos necessaris en cas d’emergència, necessitat social o incidència. El contracte es configura mitjançant un sistema de preus unitaris i inclou les modalitats següents: • teleassistència domiciliària bàsica, • teleassistència domiciliària avançada.

112.621 €

En evaluacion HCA 007/2026

Servei d'anestèsia i reanimació per a l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM.

2.479.197 €

En evaluacion 1775/2026

Servei de cura per infants de 3 a 12 anys i conciliació familiar, a diferents municipis de la comarca del Baix Penedès

93.516 €

En evaluacion 2026-0001384

Contractació de les activitats de l’Acollida Matinal i l’Espai Temps del 8 de setembre al 21 de desembre, l’Espai Estiu del 31 d’agost al 4 de setembre, i l’Espai Hivern el 22, 23,28,29 i 30 de desembre.

62.000 €

Adjudicada 2026/145

El present contracte té per objecte la contractació dels serveis d’ambulàncies de Suport Vital Bàsic (SVB) i Suport Vital Avançat (SVA) per cobrir preventivament els diferents actes culturals, festius i castellers que tindran lloc a la Bisbal del Penedès durant l’any 2026

15.590 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tortosa