Adjudicada Suministros

Servei de suport professional en els sistemes Citrix Virtual Apps and Desktops i Citrix Netscaler ADC, que cobreixi: Resolució d'incidències, Manteniment preventiu, Suport tècnic per a canvis, Alertes de canvis a aplicar, consultes tècniques sobre noves funcionalitats, evaluació de versions o móduls en proves, pilots, demos i proves.

Expediente: 2604MS10

Contrato de suministros adjudicado por Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA). Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 48700000. Adjudicado a CLOUD WORKSPACE CONSULTING SL. Se recibieron 2 ofertas.

8.000
Presupuesto base
8.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
48700000
Publicación
23 abr 2026, 14:04
Fecha límite
8 may 2026, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
CLOUD WORKSPACE CONSULTING SL
NIF
B87159117
Importe
5.175
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 abr 2026
Anuncio de Pliegos 23 abr 2026
Fin Plazo Presentación 8 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jun 2026, 06:22

Más licitaciones de Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, SA (CCMA, SA)