Formalizada Servicios

SERVEI DE SUPORT I MANTENIMENT DEL PROGRAMARI DE GESTIÓ DE LES INSTAL·LACIONS ESPORTIVES MUNICIPALS (IEM’S) I LES SEVES ACTIVITATS

Expediente: CCS12025000019

L’Ajuntament d’Olot requereix contractar el servei de suport i manteniment del programari de gestió de les instal·lacions esportives municipals i les seves activitats anomenat Reservaplay desenvolupat per l’empresa Softneos Engineering and Computer Services SL. Actualment el programari RESERVAPLAY s’utilitza per la gestió de tots els usuaris abonats a lesinstal·lacions esportives municipals, a les activitats que organitza l’Àrea d’Esports i per la gestió de l’ocupació de les IEMS per entitats esportives i escolars.

34.764
Presupuesto base
34.764
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
6 jun 2025, 15:15

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 jun 2025
Anuncio de Pliegos 6 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 jun 2025
Anuncio de Formalización 6 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)