Formalizada Servicios

Servei de suport i manteniment de llicències SAP

Expediente: SI19001-2

És objecte d'aquest contracte, per complir amb els requeriments legals de propietat intel·lectual i d'us de software propietari, contractar el servei de suport i manteniment de les llicències SAP que es troben en ús en la instal·lació del sistema SAP de Reus Serveis Municipals, SA

373.153
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
19 oct 2021, 16:30

Organismo contratante

Reus Serveis Municipals, S.A.

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 oct 2021
Anuncio de Pliegos 19 oct 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 oct 2021
Anuncio de Formalización 19 oct 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Reus Serveis Municipals, S.A.

En la misma provincia (Tarragona)