En evaluacion Servicios

Servei de suport a les activitats de comunicació estratègica i corporativa del Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació (CTTI). Aquest servei té per finalitat donar suport a les activitats de comunicació estratègica i corporativa del CTTI assegurant la coherència, la qualitat i la visibilitat de la seva imatge en tots els canals, formats i esdeveniments.

Expediente: CTTI-2026-120

Contrato de servicios en evaluación por Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 92112000.

599.280
Presupuesto base
1.438.272
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92112000
Publicación
16 jun 2026, 10:04
Fecha límite
16 jul 2026, 14:00
Duración
2 años

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jun 2026
Anuncio de Pliegos 16 jun 2026
Fin Plazo Presentación 16 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya

Abierta CTTI-2027-6

CTTI-2027-6 Suport gestió administrativa Direcció Compra

588.792 €

Abierta CTTI-2027-6

Servei de suport als processos de gestió administrativa i operativa de la Direcció de Compra. L'objecte de la present licitació és la contractació de serveis de suport als processos administratius i operatius el servei de suport administratiu i operatiu de la Direcció de Compra. Els serveis requerits han de donar resposta als processos d'activitat interna del CTTI de suport a la resta de l'organització relacionats amb el cicle de la compra. L'abast dels serveis objecte d'aquest plec es circumscriu a la gestió administrativa, els sistemes d'informació i les dades necessàries per a la governança de la compra. El servei objecte d'aquesta licitació té com a principals funcions la gestió d'informació als sistemes d'informació de la Direcció de Compra, gestió d'entrada automàtica i massiva de dades i proposar millores als procediments amb la finalitat d'optimitzar el funcionament de la Direcció. La descripció detallada es pot trobar al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (en endavant, PPTP) dins el l'apartat 2.

122.665 €

Abierta CTTI-2027-1

Exp. CTTI-2027-1 Servei de gestió electoral de les eleccions al Conselh Generau d’Aran, Consells Comarcals i Entitats Municipals Descentralitzades del 23 de Maig de 2027

417.109 €

Abierta CTTI-2027-1

L’objecte de la present licitació és la contractació del servei de gestió electoral de les eleccions al Conselh Generau d’Aran, Consells Comarcals i Entitats Municipals Descentralitzades del 23 de maig de 2027.

417.109 €

Abierta CTTI-2026-178

Acord Marc de subministrament de llicències de programari i solucions d'ús comú de l'empresa Microsoft i del servei de suport tècnic

318.184.755 €