Formalizada Servicios

Servei de suport a la migració al Nou Model de Connectivitat corporatiu suportat amb infraestructura pròpia, que inclou les prestacions següents: - Servei de suport a la migració - Redacció de projectes d’obra pel desplegament de fibra - Direcció facultativa pel desplegament de fibra - Garantir un servei de qualitat, així com l'evolució i millora contínua dels processos implicats. - Servei de suport a la tramitació administrativa i econòmica derivada de l’execució de les tasques anteriors. - Servei de suport a l’estratègia de transformació del servei de connectivitat.

Expediente: CTTI-2026-1

Contrato de servicios formalizado por Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 71240000. Adjudicado el 24 feb 2026 a KPMG ASESORES, S.L.. Se recibieron 6 ofertas.

8.288.370
Presupuesto base
12.432.555
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71240000
Publicación
4 mar 2026, 18:33
Fecha límite
25 jul 2025, 14:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
KPMG ASESORES, S.L.
NIF
B82498650
Importe
8.288.370
Ofertas recibidas
6

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 25 jul 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 24 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Centre de Telecomunicacions i Tecnologies de la Informació de la Generalitat de Catalunya

Abierta CTTI-2027-6

CTTI-2027-6 Suport gestió administrativa Direcció Compra

588.792 €

Abierta CTTI-2027-6

Servei de suport als processos de gestió administrativa i operativa de la Direcció de Compra. L'objecte de la present licitació és la contractació de serveis de suport als processos administratius i operatius el servei de suport administratiu i operatiu de la Direcció de Compra. Els serveis requerits han de donar resposta als processos d'activitat interna del CTTI de suport a la resta de l'organització relacionats amb el cicle de la compra. L'abast dels serveis objecte d'aquest plec es circumscriu a la gestió administrativa, els sistemes d'informació i les dades necessàries per a la governança de la compra. El servei objecte d'aquesta licitació té com a principals funcions la gestió d'informació als sistemes d'informació de la Direcció de Compra, gestió d'entrada automàtica i massiva de dades i proposar millores als procediments amb la finalitat d'optimitzar el funcionament de la Direcció. La descripció detallada es pot trobar al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (en endavant, PPTP) dins el l'apartat 2.

122.665 €

Abierta CTTI-2027-1

Exp. CTTI-2027-1 Servei de gestió electoral de les eleccions al Conselh Generau d’Aran, Consells Comarcals i Entitats Municipals Descentralitzades del 23 de Maig de 2027

417.109 €

Abierta CTTI-2027-1

L’objecte de la present licitació és la contractació del servei de gestió electoral de les eleccions al Conselh Generau d’Aran, Consells Comarcals i Entitats Municipals Descentralitzades del 23 de maig de 2027.

417.109 €

Abierta CTTI-2026-178

Acord Marc de subministrament de llicències de programari i solucions d'ús comú de l'empresa Microsoft i del servei de suport tècnic

318.184.755 €