Formalizada Servicios

Servei de selecció i subministrament de curtmetratges per a la Mostra Internacional del Festival Subtravelling de la Fundació TMB

Expediente: 16083376

Servei de selecció i subministrament de curtmetratges\nper a la Mostra Internacional del Festival Subtravelling\nde la Fundació TMB

32.000
Presupuesto base
32.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 sep 2025, 09:11

Organismo contratante

Fundació TMB

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2025
Anuncio de Pliegos 3 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 ago 2025
Anuncio de Formalización 3 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:09

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €