Adjudicada Servicios

SERVEI DE SEGURETAT, PROTECCIÓ I CONTROL D'ACCÉS PER A LA 59 EDICIÓ DEL SITGES FILM FESTIVAL 2026-FESTIVAL INTERNACIONAL DE CINEMA FANTÀSTIC DE CATALUNYA

Expediente: 5/2026

Servei de seguretat, protecció i control d’accés, que la Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya necessita per a la celebració del Sitges 2026 - Festival Internacional de Cinema Fantàstic de Catalunya, que tindrà lloc del 8 al 18 d’octubre de 2026 a Sitges.

63.000
Presupuesto base
63.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sitges, Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 jun 2026, 14:42

Organismo contratante

Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 ago 2026, 12:11