Abierta 18 sep 2026 (15d 7h) Servicios

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

Expediente: CSE/AH02/1101481806/27/PS

Contrato de servicios publicado por ICS - Hospital Universitari de Bellvitge en Barcelona. Categoría CPV 50421000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 18 sep 2026.

46.750
Presupuesto base
102.850
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
50421000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 12:03
Fecha límite
18 sep 2026, 14:00 (15d 7h)

Organismo contratante

ICS - Hospital Universitari de Bellvitge

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 18 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Abierta 2026006/climapl1

Subministrament d’una instal·lació de producció de fred i calor i la seva posada en funcionament per substituir un dels sistemes de producció de fred i calor que dóna servei al Plató 1. Aquest és un servei “claus en mà” de subministrament, posada en funcionament, legalització i retirada de l’antic aparell.

92.679 €

Abierta 01040604/2026/15

Contractació de la prestació del manteniment i reposició de les àrees de jocs municipals de Sant Pere de Ribes. Els seus principals objectius són: - Mantenir en perfecte estat de funcionament i conservació les instal·lacions. - Efectuar les inspeccions de les àrees de joc segons la vigent normativa d’aplicació. - Solucionar les incidències i avaries que puguin sorgir, amb el mínim temps possible. - Subministrar nous jocs, en substitució dels existents o per millorar la qualitat de les àrees. - Actualitzar i mantenir l’inventari existent i la documentació tècnica de les instal·lacions. I amb la finalitat de garantir el correcte funcionament i la reposició de les àrees de jocs municipals d’acord amb l’objecte del contracte, s’inclouran les següents prestacions: - Prestació P1, manteniment preventiu i correctiu de les instal·lacions. - Prestació P2, manteniment modificatiu, nous elements i adequació a la normativa.

169.521 €