Formalizada Servicios

Servei de revisió i manteniment del sistema de cromatografia iònica del laboratori de la divisió d’Aigües, d’acord a les especificacions tècniques recollides al PPTP. El sistema de cromatografia Iònica Metrohm 940 Professional IC Vario de doble canal va ser adquirit l’any 2020 i ha estat revisat fins anualment. Per garantir un funcionament correcte dels diferents mòduls del sistema, és fa necessària la contractació del servei de revisió i manteniment anual a l’empresa METROHM HISPANIA, SLU, atès que és l’empresa fabricant de l’equip i actualment és l'única empresa autoritzada per a oferir el servei objecte d’aquest contracte

Expediente: AT25388

Contrato de servicios formalizado por Reus Serveis Municipals, S.A. en Tarragona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 50000000. Adjudicado el 19 feb 2026 a METROHM HISPANIA SLU. Se recibió 1 oferta.

10.084
Presupuesto base
12.101
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
50000000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:37
Fecha límite
16 ene 2026, 15:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
METROHM HISPANIA SLU
NIF
B88334131
Importe
10.084
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Reus Serveis Municipals, S.A.

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 16 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:43

Mismo sector y zona (50 en Tarragona)

Abierta 01_2026

Servicio de mantenimiento de los simuladores de vuelo gestionados por la Fundación Rego

80.580 €

Abierta 8450/2026

Contratación del servicio de intervención rápida en el mantenimiento y conservación de pavimentos de la vía pública en el término municipal de Salou.

826.446 €

Abierta HCA 006/2026

Servei integral de reprocessament d'endoscopis per al Bloc Quirúrgic de l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM.

126.500 €

Abierta 20260713

mantenimiento preventivo, normativo y correctivo de las instalaciones de baja tensión y de los sistemas de protección contra rayos en los edificios de Reus Mobilitat i Serveis, SA y en los centros educativos de Reus.

122.436 €

Abierta CO-CV-26-005

Servicio mantenimiento de los equipos de elevación para la instalación nuclear Vandellós I

136.599 €

Adjudicada 46/26

Manteniment del maquinari i programari de servidors del fabricant Sun/Oracle a la Universitat Rovira i Virgili (CE-SDA SE 46/26)(Contracte específic de l'SDA del CSUC 23/40, categoria: 1)

60.200 €

En evaluacion EXP 28-2026

L'objecte del present contracte és el lloguer, transport, instal·lació, posada en servei, manteniment i retirada d'un grup electrogen destinat a garantir el subministrament elèctric de suport a les instal·lacions de la Fase II de l'Institut Català d'Investigació Química (ICIQ).

29.500 €

En evaluacion 5869/2026

Servei de grua, retirada de vehicles de la via pública i dipòsit de vehicles al municipi de Cunit

91.883 €

En evaluacion 1344/2026

Servei d’immobilització,arrossegament, transport i retirada, mitjançant una grua de pales, dels vehicles de les vies i espais públics de competència de l’Ajuntament de l’Ampolla, que interfereixin o obstaculitzin greument, directa o indirectament, la circulació d’altres usuaris de la via o aquells que suposin un risc per a la seguretat de les persones o dels béns i dels vehicles abandonats, i si procedeix el seu trasllat al dipòsit municipal de vehicles o al lloc que designi la Policia Local de l’Ampolla, d’acord amb la forma, condicions i l’abast determinats en el plec de prescripcions tècniques.

7.942 €

Formalizada SE 04/27

Servei de manteniment preventiu i correctiu de l’equip XPS PROVENX-NAP (SPECS) ubicat al Servei de Recursos Científics i Tècnics (SRCiT) de la Universitat Rovira i Virgili (SE 04/27)

130.000 €

Más licitaciones de Reus Serveis Municipals, S.A.