Adjudicada Servicios

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "Doppelmayr" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (Ref. NS57/26)

Expediente: CONTR/2026/0000000316

Contrato de servicios adjudicado por Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya en Girona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 522 días. Categoría CPV 50200000. Adjudicado a DOPPELMAYR IBÉRICA, SAU. Se recibió 1 oferta.

310.000
Presupuesto base
372.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
50200000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 08:03
Fecha límite
17 jul 2026, 12:00
Duración
522 días

Adjudicación

Adjudicatario
DOPPELMAYR IBÉRICA, SAU
NIF
A28624641
Importe
309.540
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 17 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (50 en Girona)

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta AECTHC-2026-131

Mantenimiento de los equipos de electromedicina i parque biomèdico del Hospital de Cerdanya

1.196.400 €

Abierta 6868/2026

Servicios de grúa para la retirada de vehículos y la gestión de vehículos fuera de uso.

285.506 €

Abierta CSE/AH04/1101479012/27/PO

servei de manteniment dels elements mecànics de les unitats de climatització i bombeig d’aigua de l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta

160.357 €

Abierta CSE/AH04/1101478561/27/PO

Servei de manteniment del sistema de protecció contra incendis per a l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta

54.184 €

Formalizada CONTR/2026/0000000204

Servei de manteniment preventiu i correctiu del vehicle Torgo de l’estació de muntanya de Vall de Núria (Ref. NS53/26)

33.050 €

Formalizada X2026000052

Contractació administrativa del servei de manteniment preventiu de l’equip forn microones, l’equip utilitzat pel sistema de purificació de l’aigua i del cromatògraf iònic per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, del Consorci SIGMA, mitjançant procediment negociat sense publicitat amb un únic licitador.

7.033 €

Adjudicada COBS2026/052

Garantir el correcte funcionament dels parquímetres de la zona blava i verda instal·lats a Sant Feliu de Guíxols, mitjançant el manteniment preventiu i correctiu de la infraestructura física de parquímetres, la plataforma de gestió intel·ligent del servei, així com el sistema de denúncies associades a l'estacionament regulat.

214.064 €

Formalizada CSE/AH04/1101475771/27/PNSP

Manteniment integral de l’equipament intervencionista ubicat a la Sala d’Electrofisiologia de la planta 6 de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta

72.500 €

Formalizada GRO-46/2026

Mantenimiento Integral Del Compresor Y Equipos De Respiración Autónoma Del Parque Ssei Del Aerpuerto De Girona-Costa Brava

3.307 €

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya